ЦСКА вкара три гола за седем минути

Общо 66-ма души са задържани и са отведените в различни столични районни управления. Полицията предприема всички необходими мерки за опазване на обществения ред в столицата преди, по време и след дербито между Левски и ЦСКА, съобщи МВР. Засилено е полицейското присъствие в централната градска част, около спирките на градския транспорт и в района на националния стадион. Сформиран е оперативен щаб.

Оперативен резерв от полицейски сили е разположен в района на подходите към домове за настаняване на бежанци.

Снощи около 21.30 часа патрули на СДВР са предотвратили разрастване на напрежението в района на джамията Баня башъ. 8 души, фенове на „Левски“ и ЦСКА, са опитали да провокират конфликт с 4 мъже от африкански произход. Благодарение на бързата намеса на полицията няма пострадали.

Отборите на ЦСКА и Левски играят при 3:0 дербито от 13-ия кръг на "А" група. Червените вкараха 3 гола за 7 минути. Герой за "армейците" стана Милисавлевич, който отбеляза в 30-ата минута след пас на Емил Гъргоров. Пет минути по- късно "армейците" отбелязаха ново точно попадение, а 37-мата направиха резултата 3:0.

Резултатът остана непроменен до края на мача. Спирам финансирането на първия отбор, докато не дойдат резултати, обяви собственикът на сините Тодор Батков.